10306 ROSA BETA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10306 |
| Color | PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 299cm / 118inch |
| Height | 181cm / 71inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |